„Sveikų dantukų trobelė“
2019/11/19
Spalvotų burbulų kalnai ir jų atspaudai!
2019/11/26

„ABC“ grupė svečiuose Pažagienių mokykloje-darželyje Panevėžio raj.

Pati tvirčiausia partnerystė atsiranda bendraujant ir veikiant kartu. Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“  ir Panevėžio raj. Pažagienių mokykla-darželis šiemet pasirašytą bendradarbiavimo sutartį įprasmino pirmuoju ugdytinių susitikimu. Lapkričio 21 d. „Berželio“ priešmokyklinio ugdymo grupė „ABC“ bei įstaigos Sveikos mokyklos programą „Beržinuko sveikatos keliu“ įgyvendinanti pedagogų bei specialistų komanda lankėsi Pažagieniuose. Susitikimo tikslas – vystyti partnerystę tarp dviejų Sveikos mokyklos tinklo narių.

Abiejų įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupės susipažino, pasiskirstė į komandas ir kibo į darbą gaminti sveikuolišką užkandį – vaisių kokteilį. Komandos pačios rinkosi ingredientus kokteiliui, patys lupo, skuto, pjaustė, pylė, plakė, puošė pagamintus kokteilius, galvojo komandos kokteiliui pavadinimą, vardino vaisius, pagardus ir kitus kokteiliui gaminti skirtus produktus bei skanavo savo sukurtu gardumynu.

Paskanavę sveikuoliškų gėrimų, visi vyko į Bistrampolio dvaro žirgyną aplankyti žirgų, danielių ir triušiukų. Vaikai žirgus, danielius ir triušius vaišino atsivežtomis morkomis bei duona – juk skanumynai patinka ne tik vaikams.

Esame labai dėkingi „ABC“ grupės vaikų tėveliams, kurie labai geranoriškai prisidėjo prie gausaus kokteiliams skirtų produktų stalo bei vaišių gyvūnams. Džiaugiamės užsimezgusia draugyste su Pažagienių mokykla-darželiu ir lauksime naujų susitikimų.

Parašykite komentarą